افراد همواره در طول زندگی روزمره خود با موقعیت های تصمیم گیری متعددی در زمینه های مختلف روبه رو خواهند شد که این تصمیم گیری ها زمانی می تواند مفید، صحیح و بدون آسیب واقع شود که همراه با مشورت افراد صاحب نظر در آن زمینه گردد. در واقع این برخورد اندیشه‌ها و دانش های مختلف است که می تواند یک تصمیم گیری را تعدیل کند و خروجی مطلوبی را به همراه داشته باشد.

متاسفانه در جوامع امروزی این مسئله کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد و افراد روز به روز به تکروی و بی نیاز دانستن خود از مشورت متمایل‌تر می شوند و هرکس خود را در تمام امور متخصص و صاحب نظر تلقی می نماید وهمین موضوع سبب بروز زمینه بسیاری از مشکلات آتی خواهد شد.

تصمیمات اجتماعی روزمره افراد در بسیاری از موارد دارای ابعاد حقوقی مهمی است؛ اما متاسفانه بدون توجه به این مسئله و صرف اکتفا به دانش خاص اون موضوع اقدام به تصمیم گیری های مهمی می شود که بعدها تبعات حقوقی آن، با بروز مشکلات مشخص می گردد.

همکاران ما در مرکز داوری آوای سلوک ایرانیان با آسیب شناسی دقیق موضوع مطروحه، تمام تلاش و توان خود را در مسیر ارائه خدمات مشاوره به کار انداختن و این شعار را پیشه راه خود کردند که هیچکس، در هیچ نقطه ای از کشور، در هیچ لحظه ای از شبانه روز، نباید از دریافت مشورت حقوقی بی بهره بماند. برای تحقق این آرمان نیز خدمات مشاوره حقوقی را به سه شیوه حضوری، تلفنی و آنلاین ارائه خواهند داد.

هم چنین از آنجا که ممکن است برخی از هموطنان ما در شرایط کنونی اقتصادی کشور بدلیل مشکلات مالی توانایی پرداخت هزینه های چنینن اموری را نداشته باشند، روزهای خاصی را جهت ارائه مشاوره رایگان به طور حضوری اختصاص داده است.

ما بر این باوریم که همواره باید در مسیر فرهنگ سازی نیاز افراد به مشورت حقوقی قدم برداشت تا مانع بروز مشکلات حقوقی آتی آنها شویم و چراکه در این باره نیز اصطلاح پیشگیری بهتر از درمان است صدق می نماید.

از رسول خدا (صلی الله علیه و آله) سؤال شد: «دور اندیشی چیست؟ فرمود: مشورت با افراد صاحب نظر و اندیشمند و پیروی از آن.»

صاحب نظران و کارشناسان حقوقی ما در هر لحظه برای همراهی با شما آماده به خدمت می باشند، امید است این امر، خدمت کوچکی برای هموطنان عزیزمان در مسیر داشتن زندگی بهتر واقع گردد.

روزهای اختصاصی مشاوره رایگان حضوری

روز

گروه/اقشار

 

شنبه

بازنشستگان

 

یکشنبه

اعضای سازمان نظام مهندسی

 

دوشنبه

 فرهنگیان

 

سه شنبه

پزشکان و پرستاران

 

چهارشنبه

طلاب

 

پنجشنیه

ایثارگران 
شما می توانید برای جلوگیری از تضعیع وقت خود ، قبل از حضور در مرکز ار طریق لینک روبرو اقدام به اخذ نوبت غیر حضوری نمائید.
با توجه به شیوع همه گیر بیماری کرونا و جلوگیری از ابتلا به آن شما می توانید  از طریق لینک روبرو اقدام به اخذ نوبت آنلاین نمائید.
شما می توانید برای تسریع دریافت خدمات حقوقی در مرکز ار طریق لینک روبرو اقدام به اخذ نوبت مشاوره تلفنی نمائید.
شما می توانید برای تسریع در خدمات حقوقی خود ، قبل از حضور در مرکز ار طریق لینک روبرو اقدام به اخذ خدمات حقوقی از جمله تنظیم قراداد نمائید.